Naskenované fotky

Postupně doplňujeme naskenové fotky - v současnosti máme fotky od rodiny Doskočilových a z Mezenské kroniky. Snažili jsme se fotky popsat, ale není jisté, že jsme správně pojmenovali všechny osoby nebo příležitosti. Pokud víte, či tušíte, kdo by na fotkách mohl být, využijte možnost komentáře. Napište o jakou fotku se jedná a co o ní víte.

Zde je odkaz na fotky, které byly promítnuty v rámce akce "Vzpomínky na minulost", a to:

Komentáře k fotkám

z IP 217.30.64.*** | 13.11.2016 10:54
dobrý den, jsem dcera pana Jana Doskočila z Prahy, rok nar. 1946. Začala jsem spravovat rodinný rodokmen a pátráním v archivech jsem se dostala až k našemu rodu do obce Mezno. Chtěla jsem Vás poprosit o informaci k pomníku padlých 1914-1919 kde je uvedeno jméno Josef Doskočil a František Doskočil. Můj otec má v rodu z Mezna oba tyto muže. Františka jako dědu a prapradědu a Josefa jako pradědečka. Ráda bych si ujasnila o která data narození jde u těchto padlých, abych je mohla případně správně přiřadit. Byla bych Vám vděčná o informaci kde hledat, nebo pokud máte informace, tak o odpověď. Mnohokrát děkujiza jakoukoliv odpověď.
z IP 5.188.211.*** | http://efukt.fun/ | 29.6.2019 22:59
Could you give me some smaller notes? 9taxi.in.net/ taxi69  The University of Birmingham says it will defer any publication of an academic paper which reveals secret codes to bypass the security on top-end cars including Porsches and Bentleys following a high court injunction.