2014 07 01 Workcamp - úterý

Po dobrovolnících, kteří vám tady psali několik posledních dní, se ke slovu dostávám opět já, abych tentokrát napsala něco víc než posledně.  Na začátek bych však ještě jednou chtěla poděkovat všem, kteří se o nás tady tak hezky starají a umožňují nám být součástí mezenské komunity. A taky za dnešní bublaninu – byla skvělá!
Dneska jsme na hřišti přivítali děti, které si s námi přišly zatančit, zahrát fotbal, kreslit a naučit se nové hry. Z dopoledního bloku her pro děti jsme si všichni odskočili na oběd, my jako obvykle do místní hospody, v níž jsme se skvěle najedli. A poté jsme se vrátili na hřiště, které se pomalu začalo opět plnit dětmi. S dětmi jsme strávili téměř celé odpoledne a užili jsme si spoustu zábavy. Myslím, že pro nás všechny to znamenalo oživení téměř zapomenutých dětských her, ať už se jednalo o hru na schovávanou nebo „cukrkávalimonáda.“ :-)
Večer jsme zakončili českou pohádkou Tři oříšky pro popelku, která se všem velmi líbila. Zítra jdeme pracovat do lesa, tak se na to jdeme pořádně vyspat.

Monika

Předchozí den   Další den